Obavještavaju se učenici koji su upućeni na popravne ispite da će se isti održat 17. i 18. kolovoza 2017. godine u 08:00 sati.

Ministarstvo obrazovanja, znanosti kulture i športa ZHŽ donijelo je odluku o upisu učenika u I. razrede srednjih škola u školskoj 2017./2018. godini. U prvi (I.) razred srednje škole upisuju se učenici koji su završili osnovnu školu i koji do 1. rujna tekuće kalendarske godine nemaju navršenih 17 godina.

U Gimnaziji Ljubuški završen je prvi krug upisa učenika u prvi razred za školsku 2016./2017. godinu.Nakon prvog upisnog kruga u našu školu primljeno je 100 učenika, a ostalo je dvadeset slobodnih mjesta.

Učenici koji se upisuju u prvi razred Gimnazije Ljubuški, za drugi strani jezik mogu birati između Njemačkog ili Talijanskog jezika.

Stranica 1 od 4