Mislav Grgić, učenik Gimnazije Ljubuški na popisu kadetske rukometne reprezentacije Hrvatske

Mislav Grgić i Josip Šarac, vrijedni i mladi rukometaši Izviđač iz Ljubuškog konačno su dobili potvrdu svoje rukometne kvalitete. Izbornik kadetske reprezentacije Luka Panza uvrstio ih je na popis 21 rukometaša koji će se pokušati nametnuti i izboriti mjesto u najužem krugu kadetskih reprezentativaca Hrvatske.

Josip i Mislav su veliki iskorak učinili u posljednjih godinu dana u Ljubuškom došavši i na vrata prve ekipe ali je ovo potvrda i kvalitete rada Škole rukometa RK Izviđač, koji se može pohvaliti titulom prvaka BiH u svim mlađim dobnim kategorijama. Mislav je inače uzoran učenik Gimnazije Ljubuški, a Josip je također uspješan učenik SSŠ Ruđera Boškovića iz Ljubuškog.

Hrvatski rukometaši rođeni 1998. i 1999. okupit će se u ponedjeljak 27. listopada u Umagu u Hotelu Sol Umag Residence, a 21 igrač provest će šest dana trenirajući pod palicom izbornika Luke Panze, točnije, u Umagu boravit će do 2. studenog.

Na popisu igrača našli su se Mateo Radočaj, Tomislav Špruk i Adrian Miličević iz Karlovca, Vladimir Gošić, Leon Strbad, Filip Turčić i Ivan Žigrović iz PPD Zagreba, Ivan Koncul i Dario Raguž iz RK Balić-Metličić, Josip Šarac i Mislav Grgić iz Izviđača Ljubuškog, Antonio Vozila i Dino Islamović iz Zameta, Marko Udžbinac i Emanuel Nino Fiala iz Bjelovara, Lovro Farkaš iz Požege, Halil Jaganjac iz Kozale, Filip Vistorop iz Zrinjskog Mostara, Josip Vekić iz ŠR Metkovića, Renato Čurić iz Đakova i Ivan Martinovićiz Fiversa (Austrija).