Civitas: Gimnaziji Ljubuški drugo mjesto

U Širokom Brijegu u organizaciji Civitasa (Obrazovni centar za demokraciju i ljudska prava) održano je natjecanje za učenike srednjih i osnovnih škola Županije Zapadno-hercegovačke. Riječ je o praktičnom dijelu Civitas Projekta „Ja građanin“ u kojem sa svojom prezentacijom pobijedila Gimnazija fra Grge Martića iz Posušja, a Gimnazija Ljubuški je zauzela drugo mjesto. Tema gimnazijalaca iz Ljubuškog bila je "Problem siromaštva općine Ljubuški".

Tim Gimnazije Ljubuški na čelu sa profesorom Milom Logarom sačinjavali su učenici: Lucija Miličević, Dora Bulić, Ante Šunjić, Marija Raše, Glorija Granić, Božan Miličevič, Lucija Madžar, Fran Ćorić, Marija Bradvica, Ivana Herceg, Ivan Odak, Danijel Tolj, Bernarda Mišetić i Matea Herceg.