Gimnazija Ljubuški

U prvi (I.)  razred srednje škole upisuju se učenici koji su završili osnovnu školu i koji do 1. rujna tekuće kalendarske godine nemaju navršenih 17 godina.

Crveni križ Ljubuški poziva sve građane koji su punoljetni i mogu darovati krv da dođu 28. veljače u Gimnaziju Ljubuški od 10 do 12 sati na akciju dobrovoljnog darivanja krvi.Crveni križ Ljubuški poziva sve građane koji su punoljetni i mogu darovati krv da dođu 28. veljače u Gimnaziju Ljubuški od 10 do 12 sati na akciju dobrovoljnog darivanja krvi.

U sklopu projekta "Od nabave stalaka za bicikle do biciklijade" održat će se niz aktivnosti za gimnazijalce u Ljubuškom.U sklopu projekta "Od nabave stalaka za bicikle do biciklijade" održat će se niz aktivnosti za gimnazijalce u Ljubuškom.