Gimnazijalci Fran Pavlović i Josip Šimić uspješni i na sportskom polju

U subotu, 26.5.2018. u športskoj dvorani srednje škole u Kiseljaku igrala se završnica rukometnog prvenstva Herceg Bosne za kadete 2002/03.

U prvom polufinalnom susretu RA Čapljina je nadvisila u tijesnoj utakmici RK Žepce rezultatom 25:24 i prva osigurala finale. U drugom susretu igrali su domaćin RK Kiseljak – Izviđač CO, a slavili su mladi skauti 28:13. U utakmici za 3. mjesto RK Žepce je bilo bolji od domaćina RK Kiseljaka rezultatom 29:21, a u finalu slavila je ekipa Izviđača CO protiv RA Čapljina, bilo je 32:24.

Kod kadeta Izviđača najbolji strijelac u obje utakmice bio je srednji vanjski Ivano Pavlović s ukupno 12 postignutih pogodaka, dok je desno krilo Luka Bubalo postigao pogodak manje. Vrata Izviđača CO suvereno je čuvao kadetski reprezentativac Hrvatske Matej Mandić s prosjekom od 15 obrana po utakmici.

Za kadete Izviđača CO nastupila su i dva gimanzijalca Josip Šimić i Fran Pavlović, a obojica su uzorni učenici prvog razreda naše gimnazije.